Prehľad noviniek na sociálných sieťach

0
komentáře

Náš Facebook nemal dovolenku ani v letných mesiacoch, preto Vám prinášame súhrn noviniek za júl a august.

Z holštajnského „súdka“ sme predstavili významnú plemennicu Willem’s Hoeve Rita 855, ktorá prekročila celoživotnú úžitkovosť 100.000 kgM behom 4 laktácií, a tiež in memoriam kravu Big Clara 123, ktorá tesne pred svojou smrťou presiahla hranicu 200.000 kg mlieka.

Teší nás, že sme mohli uverejniť referenciu ďalšieho spokojného užívateľa Ovalertu – DV Batelov, ktorú si v plnom znení môžete prečítať v aktuálnom Chovu skotu. Ovalertu patrila aj ďalšia veľká udalosť, a to inštalácia v podniku ZD Trhový Štěpánov, kde bolo počas jedného dňa navešané 1.100 respondérov. Holštajnov sa týkal aj príspevok zo Slovenska, kde sa podniku PD Vlára Nemšová podarilo ako prvému na slovenskom prekonať v úžitkovosti hranicu 13.000 kg mlieka!

V mäsovom programu sme predstavili prvú zmesnú inseminačnú dávku troch býkov plemena belgickej modrej a tiež spoločnosť T Farma spol. s r.o., ktorá je jedným z najväčších charolais fariem v ČR.

A nakoniec sa dostávame k prehliadke býkov plemena simental, ktorá sa uskutoční už budúci týždeň, a srdečne Vás na ňu pozývame!

Ďakujeme za priazeň!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *