Angus Haslett sa stal novým generálnym riaditeľom CRV

0
Komentáře
Angus Haslett

K 1. máju bol Angus Haslett menovaný novým generálnym riaditeľom CRV. Nastupuje do funkcie po Roaldovi van Noortovi, ktorý úspešne viedol CRV predchádzajúcich 12,5 roka. Haslett pracuje v CRV od roku 2009, kedy bol generálnym riaditeľom obchodné jednotky Oceánia a v poslednom čase tiež riadil pobočku v Spojených štátoch.

Dozorná rada s potešením víta prvého medzinárodného generálneho riaditeľa CRV. Angus pracuje v poľnohospodárstve viac ako 25 rokov, väčšinu z toho v mliekarenskom priemysle. V období, keď bol na pozícii generálneho riaditeľa, pracoval na rozvoji stratégie obchodnej jednotky Oceánia a takisto sa podieľal na niekoľkých úspešných akvizíciách, ktoré upevnili pozíciu CRV na čele inovácií a šľachtenia dobytka.

Angus: „Je pre mňa veľkou cťou byť novým riaditeľom CRV. Som nadšený, že môžem prinášať chovateľom po celom svete to najlepšie, čo naša spoločnosť ponúka, spoločne s tímom viac ako 3.000 odhodlaných kolegov. Budeme aj naďalej stavať na doterajšom úspechu CRV a využívať nové príležitosti, ktoré sa nám naskytnú. “

Roald van Noort zostane v CRV do 1. septembra 2020, aby zabezpečil hladký prechod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *